Specialieji aviacijos darbai

Atliekame specialiuosius aviacijos darbus žemės ir miškų ūkyje lėktuvais An-2.

Darbai žemės ir miškų ūkyje

UAB „Klaipėdos aerouostas“ atlieka specialiuosius aviacijos darbus žemės ir miškų ūkyje lėktuvais An-2. Ūkininkams ir žemės ūkio įmonėms siūlome cheminių medžiagų barstymą ir purškimą. Lėktuvuose An-2 įrengta birių medžiagų barstymo įranga, tolygiai išberianti trąšas nuo 50 kg/ha iki 500 kg/ha. Skystų medžiagų purškimo aparatūra išpurškia skystį nuo 3 l/ha iki 200 l/ha. Priklausomai nuo skrydžio atstumo, An-2 gali transportuoti iki 1500 kg. Atsižvelgiant į darbų pobūdį, orlaiviai aprūpinami palydovinės navigacijos priemonėmis (GPS), kurios užtikrina tolygų cheminių medžiagų paskirstymą tiek dideliuose, tiek mažuose plotuose.

Miškų ūkyje aviacija pasitarnaus kovoje su kenkėjais, graužikais, skėriais, vakcinuojant laukinius gyvūnus.

Mūsų įmonė ir pilotai turi sukaupę didžiulę patirtį, atliekant specialiuosius aviacijos darbus žemės ir miškų ūkyje Lietuvoje, Rusijoje ir Kazachstane.

Parašiutininkų šuoliai

UAB „Klaipėdos aerouostas“ atlieka darbus susijusius su parašiutininkų išmetimu. Turime specialiai parašiutiniams šuoliams paruoštą An-2 lėktuvą, su galimybe naudoti priverstinio skleidimo parašiutus ir kitas priemones.

Lėktuve telpa 12 parašiutininkų. Lėktuvą pilotuoja pilotai, turintys daugiametę parašiutininkų išmetimo patirtį, puikiai išmanantys šių skrydžių specifiką.

Įmonė gali atlikti parašiutininkų išmetimą Lietuvoje ir užsienyje.

Esant pageidavimui ir bendradarbiaujant su Klaipėdos parašiutininkų klubu, , galime atskristi į užsakovo pageidaujamą vietą ir atlikti parašiutininkų išmetimą.

Fotografavimas ir filmavimas

Fotografams ir vaizdo filmavimo operatoriams siūlome specialius skrydžius susijusius su jų profesionalia veikla. Skrydžiai atliekami lėktuvais An-2, Cessna-172, Cessna-182. Klientas gali pasirinkti skrydžio aukšti bei greitį.

Iš mūsų orlaivių nufilmuoti ir nufotografuoti vaizdai ne kartą pasirodė televizijų laidose, filmuose, spaudos leidiniuose bei foto albumuose apie vaizdingą Lietuvos pajūrį ir pamario kraštą.

Objektų apžvalga

Miškų, elektros linijų, naftotiekių, dujotiekių, medžioklės plotų ir kitų objektų apžvalga. Lėktuvai An-2 ir Cessna naudojami priklausomai nuo atstumo ir keleivių skaičiaus. An-2 skraidina iki 12 žmonių, skrydžio nuotolis 1000 km. Cessna-172 skraidina iki 3 žmonių, nuotolis 650 km, Cessna-182 skraidina iki 3 žmonių, nuotolis 1000 km.

Skrydis orlaiviu puikiai tinka medžioklinių plotų apžvalgai, žvėrių ir paukščių apskaitai, ornitologiniams stebėjimams ir kitiems gamtos apsaugos darbams.