Orlaivių remontas

Remontuojame orlaivių nešančias plokštumas, pilotų kabinas, salonus. Dažome An-2 tipo lėktuvus.

Nešančiųjų plokštumų remontas

Atliekame An-2 nešančiųjų plokštumų (tokių kaip sparnų, užsparnių, stabilizatorių, kylių, vairų) ir jų mazgų defektaciją bei remontą. Plokštumų danga keičiama į naują sintetinę, kuri tarnaus 7-12 metų.

Pilotų kabinų remontas

Atliekame An-2 tipo orlaivių skrydžio prietaisų remontą ir keitimą. Atnaujiname kabinos užrašus ir išverčiame juos iš rusų kalbos į anglų. Keičiame ir temdome pilotų kabinos stiklus. Dažome kabinos vidų, atnaujiname interjero elementus. Instaliuojame ir remontuojame elektroninius prietaisus.

Dažymas

Dažome An-2 tipo lėktuvus pagal kliento pateiktą dizainą. Prieš dažymą nuimami seni dažai, gruntuojama ir dažoma 2 komponentų poliuretaninias dažais, kurių spalvas galima išsirinkti iš katalogo. Klientui pageidaujant dažome kitų tipų dažais. Pagal užsakymą sukuriame individualų orlaivio nudažymo eskizą. Ant orlaivių užrašome užrašus ir nupiešiame logotipus.

AN-2 išrinkimas, surinkimas ir transportavimas

Pagal specifikaciją išrenkame ir surenkame An-2 orlaivius. Išrinkimo metu sudaroma montavimo schema ir dokumentacija, kurios palengvina orlaivio surinkimą.

Ruošiame orlaivius transportavimui. Galime supakuoti orlaivį į jūrų transporto konteinerį arba į vilkiko priekabą. Jeigu Jums reikia pervežti orlaivį, kreipkitės į mus. Mes išrinksime, supakuosime, pervešime, surinksime ir paruošime orlaivį skrydžiams bet kurioje pasaulio šalyje.

Žarnų keitimas

Keičiame visų tipų orlaivių benzino ir tepalo žarnas. Keitimus atliekame savo bazėje arba pas klientą.